You are currently viewing Black Week od Bartona

Black Week od Bartona

Z okazji „BLACK WEEK 2023” Barton Motors przygotował wyjątkową promocję dla klientów, którzy w określonych dniach zdecydują się na zakup pojazdu marki Barton. Do każdego skutera, motoroweru, motocykla czy quada dostajecie możliwość wybrania potrzebnych akcesoriów w kwocie 700 zł brutto, płacąc jedynie symboliczną złotówkę za każdy produkt.

Na zakończenie sezonu Barton Motors postanowił zadbać o nowych nabywców naszych pojazdów. Stając się właścicielem Bartona w okresie od 17 do 30 listopada 2023, możesz skorzystać z wyjątkowej promocji „BLACK WEEK” i zgarnąć pakiet akcesoriów o wartości aż 700 zł! Dobierz do swojego nowego motocykla czy skutera tzw. Pakiet Startowy, płacąc za każdy produkt tylko złotówkę netto.

DOBIERZ TE AKCESORIA, KTÓRYCH POTRZEBUJESZ

Lista produktów biorących udział w promocji jest długa, dzięki czemu możesz skutecznie dobrać te akcesoria, które faktycznie będą Ci potrzebne. Ty decydujesz, co wchodzi w skład Twojego Pakietu Startowego. Do wyboru są: różne rodzaje kasków motocyklowych takich marek jak Just1 i Origine, zabezpieczenia motocyklowe marki Kovix, pokrowce motocyklowe Moretti, czy rękawiczki i gogle Just1. Dostępność produktów jest ograniczona.

JAK ODEBRAĆ PAKIET?

Aby odebrać Pakiet, nie potrzebujesz papierowego vouchera. Skontaktuj się z punktem sprzedaży, w którym kupiłeś pojazd i wybierz produkty z szerokiej oferty marek Moretti, Origine, Just1 czy Kovix. Wystarczy, że zakup pojazdu Barton został dokonany w okresie od 17 do 30.11.2023 i udokumentujesz to dowodem sprzedaży, na którym widoczne są takie informacje jak VIN, rok produkcji, data i miejsce zakupu. Nie przegap okazji, jaką daje Ci „BLACK WEEK 2023” i skorzystaj z tej szczególnej promocji.
Regulamin: https://barton-motors.pl/download_file/view/3369/4487