You are currently viewing ZONTES nowa marka w naszym sklepie
Zontes 125G1 Spoke

ZONTES nowa marka w naszym sklepie

To najbardziej zaawansowany technologicznie projekt realizowany przez fabrykę Guangdong Tayo Motorcycle Technology. Firma została założona w 2003 roku z kapitałem przekraczającym 400 MLN USD.

Ekspansja

To cel strategiczny Zontes w skali globalnej. Determinuje on stałe poszerzanie portfolio modelowego oraz obecność na nowych rynkach. Także w Polsce. Przy tym Zontes chce wytyczać nowe trendy, zarówno inżynieryjne, jak i designerskie.

Rozwój strategiczny ZONTES

Strategiczne działania firmy opierają się na szukaniu rewolucyjnych rozwiązań w nowych technologiach, materiałach, procesach produkcyjnych i kontroli produkcji, oszczędności energii oraz systemach bezpieczeństwa.

Nowe, bardziej efektywne metody działania to jeden z głównych celów spółki.

Produkcja Zontes

Co wyróżnia TAYO wśród wielu innych producentów motocykli na świecie to fakt, ze fabryka ta posiada w pełni zautomatyzowany dział produkcji podzespołów aluminiowych, odlewnię aluminium opartą na produkcji komponentów w technologii odlewów wysokociśnieniowych, w pełni zautomatyzowaną linie robotów spawalniczych, ponad 100 maszyn CNC zajmujących się obróbką detali aluminiowych.

W tym wiele zaawansowanych maszyn 5 osiowych pozwalających uzyskać najwyższą precyzję obróbki, zautomatyzowany proces produkcji siedzeń motocyklowych i innych komponentów wykonanych z materiałów typu ABS. Dodatkowo lakiernię spełniającą najwyższe światowe normy ochrony środowiska i wiele innych działów produkcyjnych wspieranych całościowo lub częściowo przez robotykę.

Do tego w pełni zautomatyzowany magazyn części zamiennych i wyspecjalizowany dział kontroli jakości.