You are currently viewing Junak SR 400: wyprzedaż rocznika 2022

Junak SR 400: wyprzedaż rocznika 2022

  • Post category:Promocje

Junak powrócił do segmentu motocykli klasy średniej w 2022 roku i zrobił to w pięknym, klasycznym i niepowtarzalnym stylu. Wszystko za sprawą modelu SR 400, który zaskakuje możliwościami, poręcznością i wrażeniami z jazdy. A teraz dostępny jest także w atrakcyjnej cenie w wyprzedaży rocznika 2022.

Junak SR 400 jest motocyklem, który idealnie wpisuje się w obecne trendy na polskim rynku motocyklowym. Nasi odbiorcy często zaczynają swoją motocyklową przygodę od motocykli stanowiących nasze credo, czyli pojazdów klasy 125 ccm. Proste w obsłudze, swobodne w prowadzeniu i dające najlepszy start motocyklowej przygody maszyny, pozwalają odkryć co tak naprawdę kręci każdego z nas w motocyklach. Nie ma co ukrywać, motocykle klasy 125 są świetnym sposobem na rozpoczęcie kariery motocyklisty. Jeśli jednak pojawia się chęć zrobienia kolejnego kroku, wtedy pojawia się także nowy Junak SR 400.

Klasyczny, nieszablonowy wygląd

Junak SR 400 to motocykl czerpiący garściami z nurtu motocykli customowych. Moda na cafe racery i scramblery nie przemija, a SR 400 łączy te style w wysublimowany i jednocześnie płynny sposób. Prosta klasyczna linia nadwozia zgrabnie ukrywa to, co w jego przypadku jest najistotniejszą cechą świadczącą o jego charakterze. Mowa o napędzie w postaci nowoczesnego, dwucylindrowego, chłodzonego cieczą i zasilanego współczesnym układem wtryskowym silnika o pojemności 401 ccm, który oferuje dynamikę na niespotykanym do tej pory w naszej gamie poziomie. Moc 42,8 KM pozwoli na płynną jazdę w każdych dopuszczalnych przez prawo drogowe prędkościach. To z kolei sprawia, że Junak SR 400 jest idealną propozycją na wykonanie kolejnego kroku w rozwoju własnej przygody motocyklowej.

Bogate, nowoczesne wyposażenie

Jego klasyczne w formie nadwozie udanie uzupełnia nowoczesna konstrukcja oraz bogate wyposażenie. Jest to między innymi oświetlenie typu Full-LED oraz kokpit wyposażony w ciekłokrystaliczny wyświetlacz oferujący dużą ilość informacji oraz klasyczny i będący sportowym nawiązaniem wskazówkowy obrotomierz. Na pokładzie nie zabrakło będącego na liście wyposażenia standardowego portu USB do ładowania urządzeń mobilnych, a w układzie hamulcowym o bezpieczeństwo dba dwukanałowy układ ABS. Stylowy układ wydechowy został wykonane w całości ze stali nierdzewnej.

Junak SR 400 z rocznika 2022 jest teraz dostępny w wyprzedażowej cenie rocznika, obniżonej z 26499 zł do 19 999 zł.

MAMY GO! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NA ŻYWO!