You are currently viewing Nowy Junak ADV 50: motorower z aspiracjami

Nowy Junak ADV 50: motorower z aspiracjami

Junak ADV 50 wyróżnia się nowoczesną stylistyką nawiązującą do dużych motocykli klasy adventure oraz prezencją sprawiającą wrażenie obcowania z pojazdem ze znacznie wyższego pod względem pojemności segmentu. Dynamiczne linie nadwozia oraz charakterystyczny zwis pod przednią lampą nadają temu jednośladowi oryginalny charakter.

W kokpicie ucieszy oko w pełni ciekłokrystaliczny wyświetlacz, który dostarcza szeregu informacji.
Nie zabrakło wskazania obecnie zapiętego biegu, co przyda się szczególnie osobom początkującym. Junak ADV 50 może także pochwalić się nowoczesnym i wydajnym oświetleniem w technologii full-LED.

Nowy Junak ADV 50 to także lekka i nowoczesna konstrukcja, na którą składa się ekonomiczny i generujący 3,27 KM jednocylindrowy silnik, który jest zasilany elektronicznym układem wtrysku paliwa, a wytrzymała rama z charakterystycznymi kratownicowymi wzmocnieniami i solidny przednie widelec upside-down o podwyższonym skoku.

Na uwagę zasługuje niewielka masa własna wynosząca zaledwie 96 kg oraz nisko umiejscowiona wysokość siodła – 775 mm. To właśnie te parametry stanowią solidną podstawę w łatwości stawiania pierwszych kroków za kierownicą jednośladu. Nie zabrakło takich stylistycznych dodatków jak metalowa osłona silnika, dzielona dwupoziomowa i wygodna kanapa, tylny błotnik na lekkim nowoczesnym stelażu, malowany na czerwono przedni zacisk hamulcowy i wnętrze tarczy, czy przednie światła do jazdy dziennej. Zbiornik paliwa o pojemności 11 litrów, w połączeniu ze znikomym apetytem na paliwo, pozwoli osiągać prawdziwie podróżnicze zasięgi pomiędzy tankowaniami.

Cena Sugerowana Nowego Junaka ADV 50: 9 399 PLN brutto.